Elektronikai/adatátviteli csatlakozó:
SCHNTSXCANKCDF180T

Csatlakozó CANOpen 9-pólus hüvely hüvely TSXCANKCDF180T Schneider

Bruttó ár / db
49 972 Ft
SCHNTSXCANKCDF90T

Csatlakozó CANOpen 9-pólus hüvely hüvely TSXCANKCDF90T Schneider

Bruttó ár / db
43 466 Ft
SCHNTSXCANKCDF90TP

Csatlakozó CANOpen 9-pólus hüvely hüvely TSXCANKCDF90TP Schneider

Bruttó ár / db
55 409 Ft
LAN000270

8P8C törésgátló szürke Cat6a K26656A

Bruttó ár / db
75 Ft
PHOE1688803
WEID1962720000
WEID1963600000
WEID1963590000
WEID1518090000
WEID1963830000

Adatcsatlakozó RJ45 RJ45 8(8) dugalj Cat5 IE-BI-RJ45-FJ-P Weidmüller

Bruttó ár / db
7 747 Ft
WEID1962840000

Adatcsatlakozó RJ45 RJ45 8(8) dugalj Cat6A(IEC) árnyékolt IE-BI-RJ45-C Weidmüller

Bruttó ár / db
7 747 Ft
WEID1962850000

Adatcsatlakozó RJ45 RJ45 8(8) dugalj Cat6A(IEC) árnyékolt IE-BI-RJ45-FJ-A Weidmüller

Bruttó ár / db
7 747 Ft