LED lámpatest és fényforrás raktárról
IRISJF6118
IRISJF6136
IRISJF6158
IRISJF6236
IRISJF6258
IRISJF6218
NORMVIALEDVSE
NORMVIALEDVMVE
KANL31112
KANL31113

LED csarnokvilágító lámpatest 25000h 1x 150W 13500lm 4000K 220-240V AC HIBO LED N KANLUX

Bruttó ár / db
22 212 Ft
KANL31114

LED csarnokvilágító lámpatest 25000h 1x 200W 18000lm 4000K 220-240V AC HIBO LED N KANLUX

Bruttó ár / db
26 543 Ft
KANL31111
THOR96634056
THOR96634057
THOR96634058
OSRA4058075618121
KANL27115
KANL27116
KANL22603
OSRA4058075617964
OSRA4058075618046
OSRA4058075817937
OSRA4058075454743
OSRA4058075817975
OSRA4058075611931
OSRA4058075818019
OSRA4058075611993
OSRA4058075420885
OSRA4058075421011
OSRA4058075421134
OSRA4058075421264

LED fényvető 1x 50W 220-240V AC 6000lm 4000K fekete-ház alumínium IP65 FL PFM LEDVANCE

Bruttó ár / db
12 014 Ft
PHIL911401732222

LED fényvető 1x 50W 35000h 220-240V AC 4250lm 4000K IP65 PILA BVP007 50W 4000k Philips

Bruttó ár / db
5 588 Ft
OSRA4058075422520

LED fényvető 1x 80W 220-240V AC 10000lm 4000K fekete-ház alumínium IP65 FL PFM LEDVANCE

Bruttó ár / db
43 586 Ft
OSRA4052899326453
OSRA4052899973367
OSRA4058075311886
OSRA4058075152915
OSRA4058075147898
OSRA4058075147911
OSRA4058075311923
OSRA4058075152939
OSRA4052899971028
OSRA4052899973404
OSRA4052899971097
OSRA4052899973428
OSRA4058075127081
OSRA4052899326927
OSRA4052899973381
OSRA4052899326842
OSRA4058075598942
OSRA4058075599116
OSRA4058075198678
OSRA4058075198586
OSRA4058075198708
OSRA4058075198616
OSRA4058075198852
OSRA4058075198760
OSRA4058075198791
OSRA4058075599208
OSRA4058075599291
OSRA4058075198883
OSRA4058075078994
HUNIHL0016838
PHIL911401801080
THOR96634037

LED panel falonkívüli 1x 34W 221-240V AC 4000lm 3000-4000K IP20 Anna Vario Thorn Lighting

Bruttó ár / db
23 190 Ft
THOR96634447

LED panel kimelőkeret fehér alumínium 300mmx 1200mmx 70mm Anna Vario Thorn Lighting

Bruttó ár / db
18 999 Ft
THOR96634444

LED panel kimelőkeret fehér alumínium 610mmx 610mmx 70mm Anna Vario Q596 Thorn Lighting

Bruttó ár / db
18 021 Ft
HUNIHL0016520

LED panel süllyesztett 1x 40W 220-240V 4000lm 4000K IP40 MLX PL-KL1230-40W MLX

Bruttó ár / db
12 140 Ft
OSRA4058075463820
OSRA4058075463868

LED porpáramentes lámpatest falonkívüli 42W AC 5040lm 4000K IP65 30000h Eco DP LEDVANCE

Bruttó ár / db
11 595 Ft
OSRA4058075463905

LED porpáramentes lámpatest falonkívüli 52W AC 6240lm 4000K IP65 30000h Eco DP LEDVANCE

Bruttó ár / db
15 227 Ft
OSRA4058075312432
OSRA4058075601574
OSRA4058075312470
OSRA4058075601611
OSRA4058075601659
OSRA4058075312456
OSRA4058075312494
OSRA4058075312418
OSRA4058075314917
OSRA4058075110144
PHIL919515814272
PHIL919515814273
OSRA4058075425330

LED útvilágító lámpatest 30W 100-240V 4000K IP66 alumínium Eco Area S LEDVANCE

Bruttó ár / db
15 088 Ft
PHIL910925865341
OSRA4058075425415

LED útvilágító lámpatest 45W 100-240V 4000K IP66 alumínium Eco Area M LEDVANCE

Bruttó ár / db
18 161 Ft
PHIL910925865343
OSRA4058075425491

LED útvilágító lámpatest 60W 100-240V 4000K IP66 alumínium Eco Area L LEDVANCE

Bruttó ár / db
25 984 Ft
PHIL910925865345