Termékeink
LECT1081070010
LECT1132920

Adapterkábel csapófedeles H07RN-F 3x 1.5mm2 1.5m CEE dugó- SCHUKO-lengő anya LECTRA

Bruttó ár / db
11 316 Ft
LECT1290660
LECT1290670

Áram-védőkapcsolós dugvilla 2P+F 16A 250V 0.03A adapter dugó BDI-S 2 LECTRA

Bruttó ár / db
11 875 Ft
LECT1158820315
LECT1156550396
LECT1396200113
LECT1153240026
LECT1153240006
LECT1396200013
LECT1550620417
LECT1153230000