STAH6009/522-9617
STAH6009/542-9617

Rb vészvilágító 2x36W 6009/542-9617-1611-71 akkus

Bruttó ár / db
719 315 Ft
CEAG12191030023
CEAG12191000022
CEAG12191000021
CEAG12191000023
CEAG12193000023
CEAG12193000004
CEAGNOR000005160013

Vészvilágító robbanásbiztos ZÓNA1/2 11W EE 11 PL 220 - 240 V, 1.5 h 2*3/4 hengeres IP67

Bruttó ár / db
484 829 Ft
CEAG12191030004

Vészvilágító robbanásbiztos ZÓNA1/21 LED oldalfali EXIT N 3h akkus

Bruttó ár / db
547 750 Ft