LED lámpatest és fényforrás raktárról
IRISJF6118
IRISJF6136
IRISJF6158
IRISJF6236
IRISJF6258
TUNG93107520
IRISJF6218
THOR96632754

LED álmennyezeti mélysugárzó lámpatest Amy Vario 150 LED DL Thorn Lighting

Bruttó ár / db
9 639 Ft
TRACLED-DLNFS-12NW
TRACLED-DLNFS-24NW
TRACLED-DLNFS-6NW
TRACLED-DLS-12NW
TRACLED-DLNS-12NW
TRACLED-DLNS-18NW
TRACLED-DLS-18NW
TRACLED-DLS-24NW
TRACLED-DLNS-24NW
TRACLED-DLNS-6NW
TRACLED-DLS-6NW
TRACLED-DLS-9NW
TRACLED-DLNS-9NW
TUNG93108086
TUNG93108088
TUNG93108091
THOR96632755
THOR96632756
THOR96634032
NORMVIALEDVSE
NORMVIALEDVMVE
KANL31112
KANL31113

LED csarnokvilágító lámpatest 25000h 1x 150W 13500lm 4000K 220-240V AC HIBO LED N KANLUX

Bruttó ár / db
22 212 Ft
KANL31114

LED csarnokvilágító lámpatest 25000h 1x 200W 18000lm 4000K 220-240V AC HIBO LED N KANLUX

Bruttó ár / db
26 543 Ft
KANL31111
THOR96634056
THOR96634057
THOR96634058
THOR96634055
TUNG93115793
TUNG93115794
TUNG93101703
TUNG93115795
TUNG93107517
TUNG93107519
TUNG93107518
OSRA4058075618121
OSRA4058075617964
OSRA4058075618046
OSRA4058075817937
OSRA4058075454743
OSRA4058075817975
OSRA4058075611931
OSRA4058075818019
OSRA4058075611993
OSRA4058075420885
PHIL911401732212
OSRA4058075421011
OSRA4058075421134
OSRA4058075421264

LED fényvető 1x 50W 220-240V AC 6000lm 4000K fekete-ház alumínium IP65 FL PFM LEDVANCE

Bruttó ár / db
12 014 Ft
PHIL911401732222

LED fényvető 1x 50W 35000h 220-240V AC 4250lm 4000K IP65 PILA BVP007 50W 4000k Philips

Bruttó ár / db
5 588 Ft
OSRA4058075422520

LED fényvető 1x 80W 220-240V AC 10000lm 4000K fekete-ház alumínium IP65 FL PFM LEDVANCE

Bruttó ár / db
43 586 Ft
ANCO321482

LED fényvető lapos 1x 20W 220-250V AC 1400lm 4000K szürke-ház alumínium IP65 ANCO

Bruttó ár / db
2 862 Ft
PHIL911401732282

LED fényvető mozgásérzékelővel 1x 50W 220-240V AC PILA BVP007 50W 4000k MDU Philips

Bruttó ár / db
9 220 Ft
OSRA4052899326453
OSRA4052899973367
OSRA4058075311886
OSRA4058075152915
OSRA4058075147898
OSRA4058075147911
OSRA4058075311923
OSRA4058075152939
OSRA4052899971028
OSRA4052899973404
OSRA4052899973428
OSRA4052899326927
OSRA4052899973381
OSRA4052899326842
OSRA4058075598942
OSRA4058075599116
OSRA4058075198678
OSRA4058075198586
OSRA4058075198708
OSRA4058075198616
OSRA4058075198852

LED lámpa tükrös 6,5

Bruttó ár / db
768 Ft
OSRA4058075198760
OSRA4058075198791
OSRA4058075599208
OSRA4058075599291
OSRA4058075198883
OSRA4058075078994
TRACLED-DLFS-12NW
TRACLED-DLFS-18NW
TRACLED-DLFS-6NW

LED mélysugárzó lámpatest 25000h falonkívüli 1x 6W 220-240V 480lm 4000K IP20 TRACON

Bruttó ár / db
2 663 Ft
TRACLED-DLNFS-18NW
HUNIHL0016838
PHIL911401801080
TUNG93118674
THOR96634037

LED panel falonkívüli 1x 34W 221-240V AC 4000lm 3000-4000K IP20 Anna Vario Thorn Lighting

Bruttó ár / db
23 190 Ft
THOR96634447

LED panel kimelőkeret fehér alumínium 300mmx 1200mmx 70mm Anna Vario Thorn Lighting

Bruttó ár / db
18 999 Ft
THOR96634444

LED panel kimelőkeret fehér alumínium 610mmx 610mmx 70mm Anna Vario Q596 Thorn Lighting

Bruttó ár / db
18 021 Ft
HUNIHL0016520

LED panel süllyesztett 1x 40W 220-240V 4000lm 4000K IP40 MLX PL-KL1230-40W MLX

Bruttó ár / db
11 595 Ft
OSRA4058075463820
OSRA4058075463868

LED porpáramentes lámpatest falonkívüli 42W AC 5040lm 4000K IP65 30000h Eco DP LEDVANCE

Bruttó ár / db
11 595 Ft