LED lámpatest és fényforrás raktárról
IRISJF6118
IRISJF6136
IRISJF6158
IRISJF6236
IRISJF6258
NORMVIALEDVSE
NORMVIALEDVMSE
NORMVIALEDVMVE
KANL31112
KANL31113

LED csarnokvilágító lámpatest 25000h 1x 150W 13500lm 4000K 220-240V AC HIBO LED N KANLUX

Bruttó ár / db
27 297 Ft
KANL31114

LED csarnokvilágító lámpatest 25000h 1x 200W 18000lm 4000K 220-240V AC HIBO LED N KANLUX

Bruttó ár / db
32 788 Ft
KANL31111
THOR96634056
THOR96634057
THOR96634058
THOR96634055
IRISJF6218

LED cső lámpatest T8 LED-csőhöz falonkívüli 2x 18W 230V 2G13 IP65 JF218LED Ramiris

Bruttó ár / db
2 780 Ft
OSRA4058075618121
OSRA4058075617889
OSRA4058075617964
OSRA4058075618008
OSRA4058075618046
OSRA4058075611795
OSRA4058075454743
OSRA4058075817937
OSRA4058075611931
OSRA4058075817975
OSRA4058075611993
OSRA4058075818019
OSRA4058075421011
OSRA4058075421134
OSRA4058075421264

LED fényvető 1x 50W 220-240V AC 6000lm 4000K fekete-ház alumínium IP65 FL PFM LEDVANCE

Bruttó ár / db
12 014 Ft
OSRA4058075422520

LED fényvető 1x 80W 220-240V AC 10000lm 4000K fekete-ház alumínium IP65 FL PFM LEDVANCE

Bruttó ár / db
43 586 Ft
OSRA4052899326842
OSRA4058075198586
OSRA4058075198678
OSRA4058075198708
OSRA4058075198616
OSRA4058075198852
OSRA4058075198760
OSRA4058075198791
OSRA4058075147898
OSRA4058075147911
OSRA4058075311923
OSRA4058075152939
OSRA4052899326453
OSRA4052899973367
OSRA4058075152915
OSRA4058075311886
OSRA4052899971028
OSRA4052899973404
OSRA4052899971097
OSRA4052899973428
OSRA4058075127081
OSRA4052899326927
OSRA4052899973381
OSRA4058075634237

LED lámpa körte A 19W- E27 830 220-240V AC 3000K LED Value CLA LEDVANCE

Bruttó ár / db
1 774 Ft
OSRA4058075634251

LED lámpa körte A 19W- E27 840 220-240V AC 4000K LED Value CLA LEDVANCE

Bruttó ár / db
1 774 Ft
OSRA4058075598942
OSRA4058075599116
OSRA4058075599208
OSRA4058075599291
OSRA4058075198883
TRACLED-DLNFS-12NW
TRACLED-DLFS-12NW
TRACLED-DLFS-18NW
TRACLED-DLFS-6NW

LED mélysugárzó lámpatest 25000h falonkívüli 1x 6W 220-240V 480lm 4000K IP20 TRACON

Bruttó ár / db
2 836 Ft
TRACLED-DLNS-12NW
TRACLED-DLNS-18NW
TRACLED-DLS-24NW
TRACLED-DLNS-24NW
TRACLED-DLNS-6NW

LED mélysugárzó lámpatest 25000h süllyesztett 1x 6W 220-240V 480lm 4000K IP20 TRACON

Bruttó ár / db
2 488 Ft
TRACLED-DLS-9NW

LED mélysugárzó lámpatest 25000h süllyesztett 1x 9W 220-240V 720lm 4000K IP20 TRACON

Bruttó ár / db
3 139 Ft
THOR96632756
TRACLED-DLNFS-18NW
THOR96634447

LED panel kimelőkeret fehér alumínium 300mmx 1200mmx 70mmx Anna Vario Thorn Lighting

Bruttó ár / db
19 418 Ft
THOR96634444

LED panel kimelőkeret fehér alumínium 610mmx 610mmx 70mmx Anna Vario Q596 Thorn Lighting

Bruttó ár / db
16 904 Ft
OSRA4058075601574
OSRA4058075463820
OSRA4058075601659
OSRA4058075463905
OSRA4058075314917
OSRA4058075678071

LED útvilágító lámpatest Urban Lite M LEDVANCE 5400lm

Bruttó ár / db
14 249 Ft
OSRA4058075678019
OSRA4058075678293

LED útvilágító lámpatest Urban Lite XL LEDVANCE

Bruttó ár / db
39 815 Ft
OSRA4058075678156
PHIL919515814272
OSRA4058075425330

LED útvilágító lámpatest 30W 100-240V 4000K IP66 alumínium Eco Area S LEDVANCE

Bruttó ár / db
15 088 Ft
PHIL910925865341
PHIL910925865343
OSRA4058075425491

LED útvilágító lámpatest 60W 100-240V 4000K IP66 alumínium Eco Area L LEDVANCE

Bruttó ár / db
25 984 Ft
HUNIHL0016603
ABBB7TCA091160R0499

LED vészvilágító állandó/készenléti 1W 220-240V AC fali 110lm-vész IP65 XT100E ABB

Bruttó ár / db
12 685 Ft
ABBB7TCA091720R0090
HUNIHL0016608
EATOSL2MNM42C1C3A