Áram-védőkapcsoló (Fi-relé) analóg 2P 16A 10mA A-típus 6kA PF6-16/2/001-A EATON 165755 - E-mile
Áram-védőkapcsoló (Fi-relé) analóg 2P 16A 10mA A-típus 6kA PF6-16/2/001-A EATON
Áram-védőkapcsoló (Fi-relé) analóg 2P 16A 10mA A-típus 6kA PF6-16/2/001-A EATON 165755
Nincs raktáron
Termékkód: MOEL165755
Gyártó: EATON
Gyártói típus: PF6-16/2/001-A
Gyártói cikkszám: 165755
Vonalkód: 4015081622757
Kiszerelés: 1 db (Bontható)
Tulajdonságok
Kivitel
analóg
Póluskialakítás
2P
Névleges áram
16 A
Névleges hibaáram
10 mA
Hibaáram fajtája
A
Névleges rövididejű határáram (Icw)
6 kA
Névleges feszültség
230 V
Frekvencia
50Hz
Névleges szigetelési feszültség Ui
440 V
Lökőfeszültségállóság Uimp
4 kV
Lökőáramállóság
0.25 kA
Pólusszám
2
Szélesség moduláris egységben
2
Szerelési mód
kalapsínre
Csatlakoztatható vezető keresztmetszet tömör ér
1.5 - 35 mm2
Csatlakoztatható vezető keresztmetszet többerű
1.5 - 16 mm2
Zárókészülékkel
Üzemi környezeti hőmérséklet
-25 - +40 °C
Szennyeződési fokozat
Védettségi fokozat (IP)
IP20
Beépítési mélység
69.5 mm
Kiegészítő készülék lehetséges
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE