Áram-védőkapcsoló (Fi-relé) analóg 4P 40A 30mA A-típus 6kA PF6-40/4/003-A EATON 112933 - E-mile
Áram-védőkapcsoló (Fi-relé) analóg 4P 40A 30mA A-típus 6kA PF6-40/4/003-A EATON
Áram-védőkapcsoló (Fi-relé) analóg 4P 40A 30mA A-típus 6kA PF6-40/4/003-A EATON 112933
Központi raktár:
Raktáron
Külső raktár:
Nincs raktáron
Termékkód: MOEL112933
Gyártó: EATON
Gyártói típus: PF6-40/4/003-A
Gyártói cikkszám: 112933
Vonalkód: 4015081124718
Kiszerelés: 1 db (Bontható)
Tulajdonságok
Kivitel
analóg
Póluskialakítás
4P
Névleges áram
40 A
Névleges hibaáram
30 mA
Hibaáram fajtája
A
Névleges rövididejű határáram (Icw)
6 kA
Névleges feszültség
400 V
Frekvencia
50Hz
Névleges szigetelési feszültség Ui
440 V
Lökőfeszültségállóság Uimp
4 kV
Lökőáramállóság
0.25 kA
Pólusszám
4
Szélesség moduláris egységben
4
Szerelési mód
kalapsínre
Csatlakoztatható vezető keresztmetszet tömör ér
1.5 - 35 mm2
Csatlakoztatható vezető keresztmetszet többerű
1.5 - 16 mm2
Zárókészülékkel
Üzemi környezeti hőmérséklet
-25 - +40 °C
Szennyeződési fokozat
2
Védettségi fokozat (IP)
IP20
Beépítési mélység
69.5 mm
Kiegészítő készülék lehetséges
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE