Áramvédő(FI)-kismegszakító 1P+N 13A B-jelleg 0.03A A-típus HNB-B13/1N/003-A xPole Home EATON 195132 - E-mile
Áramvédő(FI)-kismegszakító 1P+N 13A B-jelleg 0.03A A-típus HNB-B13/1N/003-A xPole Home EATON
Áramvédő(FI)-kismegszakító 1P+N 13A B-jelleg 0.03A A-típus HNB-B13/1N/003-A xPole Home EATON 195132
Központi raktár:
Raktáron
Külső raktár:
Nincs raktáron
Termékkód: MOEL195132
Gyártó: EATON
Gyártói típus: HNB-B13/1N/003-A xPole Home
Gyártói cikkszám: 195132
Vonalkód: 9010238060951
Kiszerelés: 1 db (Bontható)
Tulajdonságok
Póluskialakítás
1P+N
Névleges áram
13 A
Kioldási jelleggörbe
B
Névleges hibaáram
0.03 A
Hibaáram fajtája
A
Névleges zárlati megszakítóképesség Icn EN 61009-1 szerint
6 kA
Szélesség moduláris egységben
2
Névleges feszültség
230 V
Névleges szigetelési feszültség Ui
500 V
Áramkorlátozási osztály
3
Pólusszám (teljes)
2
Frekvencia
50Hz
N-vezető egyidejű kapcsolása
Túlfeszültségi kategória
3
Szennyeződési fokozat
Beépítési mélység
69.5 mm
Védett pólusok száma
1
Védettségi fokozat (IP)
IP20
Lökőáramállóság
0.25 kA
Feszültség fajta
AC
Csatlakoztatható vezető keresztmetszet tömör ér
1 - 25 mm2
Csatlakoztatható vezető keresztmetszet többerű
1 - 25 mm2
Üzemi környezeti hőmérséklet
-25 - +40 °C
Lökőfeszültségállóság Uimp
4 kV
Névleges zárlati megszakítóképesség EN 61009 szerint
6 kA
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE