Áramvédő(FI)-kismegszakító 1P+N 16A B-jelleg 0.03A AC-típus PFL7-16/1N/B/003-DE EATON 263534 - E-mile
Áramvédő(FI)-kismegszakító 1P+N 16A B-jelleg 0.03A AC-típus PFL7-16/1N/B/003-DE EATON
Áramvédő(FI)-kismegszakító 1P+N 16A B-jelleg 0.03A AC-típus PFL7-16/1N/B/003-DE EATON 263534
Nincs raktáron
Termékkód: MOEL263534
Gyártó: EATON
Gyártói típus: PFL7-16/1N/B/003-DE
Gyártói cikkszám: 263534
Vonalkód: 4015082635343
Névleges áram
16 A
Kioldási jelleggörbe
B
Névleges hibaáram
0.03 A
Névleges feszültség
230 V
Névleges szigetelési feszültség Ui
440 V
Frekvencia
50Hz
Beépítési mélység
69.5 mm
Üzemi környezeti hőmérséklet
-25 - +40 °C
Lökőfeszültségállóság Uimp
4 kV
Névleges zárlati megszakítóképesség EN 61009 szerint
10 kA
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE