Feszültségfigyelő relé 3F(+N) kiesés/sorrend 5A/250V 300-460V AC 2v GAMMA G2PF400VS02 Tele-Haase 2390000 - E-mile
Feszültségfigyelő relé 3F(+N) kiesés/sorrend 5A/250V 300-460V AC 2v GAMMA G2PF400VS02 Tele-Haase
Feszültségfigyelő relé 3F(+N) kiesés/sorrend 5A/250V 300-460V AC 2v GAMMA G2PF400VS02 Tele-Haase 2390000
Központi raktár:
Raktáron
Külső raktár:
Nincs raktáron
Termékkód: TELE2390000
Gyártó: Tele-Haase
Brand: Tele-Haase
Gyártói típus: GAMMA G2PF400VS02
Gyártói cikkszám: 2390000
Vonalkód: 9008662002296
Kiszerelés: 10 db (Bontható)
Tulajdonságok
1. feszültségmérési tartomány
300 - 460 V
Méréstartomány feszültségfajtája
AC
Váltó érintkezők száma
2
3-fázisú feszültségcsökkenés lehetséges
Elektromos csatlakozási mód
csavaros
3-fázisú feszültségnövekedés lehetséges
3-fázisú-ablak lehetséges
Névleges vezérlő-feszültség Us AC 50HZ
230 - 400 V
Működtető feszültség típusa
AC
Szélesség
17.5 mm
Magasság
87 mm
Mélység
60 mm
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE