Biztonsági végálláskapcsoló fém 2z kúpos/félgömb nyomórúd 6A/AC15/230V IP67 LSM-20 EATON
Biztonsági végálláskapcsoló fém 2z kúpos/félgömb nyomórúd 6A/AC15/230V IP67 LSM-20 EATON 266155
Nincs raktáron
Termékkód: MOEL266155
Gyártó: EATON
Gyártói típus: LSM-20
Gyártói cikkszám: 266155
Vonalkód: 4015082661557
Kiszerelés: 1 db (Bontható)
Tulajdonságok
Ház anyaga
fém
Záró érintkezők száma
2
Működtetőelem típusa
kúpos/félgömb nyomórúd
Névleges üzemi áram Ie AC-15, 230V
6 A
Névleges üzemi áram Ie - DC-13, 24V
3 A
Védettségi fokozat (IP)
IP67
Kapcsolási funkció
csúszó érintkező
Névleges üzemi áram Ie - AC-15, 24V
6 A
Névleges üzemi áram Ie - AC-15, 125V
6 A
Névleges üzemi áram Ie - DC-13, 125V
0.8 A
Névleges üzemi áram Ie DC-13, 230V
0.3 A
Érzékelő magasság
61 mm
Érzékelő szélesség
31 mm
Érzékelő hossz
33.5 mm
Kommunikációs illesztő típusa
nélkül
Biztonsági kommunikáció fajtája
nélkül
Tokozat formája
téglatest
Elektromos csatlakozási mód
metrikus kábelbevezető
Robbanásvédelmi kategória gázra
Robbanásvédelmi kategória porra
Üzemi környezeti hőmérséklet
25 - 70 °C
Védettség (NEMA)
4X
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE