Sorolható iker-időrelé ütemadó 0,1s-1200h 1-v 24-240V50Hz 24-240VDC H3DK-F AC/DC24-240 OMRON
Sorolható iker-időrelé ütemadó 0,1s-1200h 1-v 24-240V50Hz 24-240VDC H3DK-F AC/DC24-240 OMRON 668599
Nincs raktáron
Termékkód: OMROH3DK-F
Gyártó: OMRON
Brand: OMRON
Gyártói típus: H3DK-F 24-240VAC/DC
Gyártói cikkszám: 668599
Vonalkód: 4548583745001
Kiszerelés: 1 db (Bontható)
Tulajdonságok
Kimenetek száma, késleltetett, váltó érintkező
Névleges vezérlő-feszültség Us AC 50HZ
24 - 240 V
Névleges vezérlő-feszültség Us DC
24 - 240 V
Elektromos csatlakozási mód
csavaros
Villogó funkció, szünettel kezdő, fix idejű
Villogó funkció, impulzussal kezdő, fix idejű
Névleges vezérlő-feszültség Us AC 60HZ
24 - 240 V
Működtető feszültség típusa
AC/DC
Szélesség
22.5 mm
Magasság
89.4 mm
Mélység
100 mm
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE