Induktív közelítésérzékelő síkbaálló 5mm-hatótáv menetes henger fém PNP záró BI5U-M18-AP6X TURCK 1635100 - E-mile
Induktív közelítésérzékelő síkbaálló 5mm-hatótáv menetes henger fém PNP záró BI5U-M18-AP6X TURCK
Induktív közelítésérzékelő síkbaálló 5mm-hatótáv menetes henger fém PNP záró BI5U-M18-AP6X TURCK 1635100
Nincs raktáron
Termékkód: TURC1635100
Gyártó: TURCK
Brand: TURCK
Gyártói típus: BI5U-M18-AP6X
Gyártói cikkszám: 1635100
Vonalkód: 4047101000047
Kiszerelés: 1 db (Bontható)
Tulajdonságok
Érzékelő mechanikus szerelési feltétele
síkbaálló
Kapcsolási távolság
5 mm
Tokozat formája
menetes henger
Ház anyaga
fém
Kapcsolt kimenetek fajtája
PNP
Kapcsolófunkció
záró
Tápfeszültség
10 - 30 V
Feszültség fajta
DC
Érzékelő átmérő
18 mm
Elektromos csatlakozási mód
kábel
Félvezetőkimenetek száma jelzőfunkcióval
1
Védett félvezetőkimenetek száma
1
Működtetési mód
fém tárgy
Kommunikációs illesztő típusa
nélkül
Biztonsági kommunikáció fajtája
nélkül
Kategória EN 954-1 szerint
SIL-besorolás IEC 61508-szerint
EN ISO 13849-1 szerinti teljesítményszint
Védett kimenetek max. kimeneti árama
200 mA
Névleges vezérlő-feszültség Us DC
10 - 30 V
Kapcsolási frekvencia
1500 Hz
Robbanásvédelmi kategória gázra
Robbanásvédelmi kategória porra
Mágneses zavarállóság
AC/DC mágnesmező-álló
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE