Mikrokapcsoló rugós-lemezkar műanyag 1ny 1z 15A/AC15/230V IP00 csúszó érintkező Z-15GL-B OMRON
Nincs raktáron
Termékkód: OMROZ-15GL-B
Gyártó: OMRON
Brand: OMRON
Gyártói típus: Z-15GL-B
Gyártói cikkszám: 106641
Vonalkód: 4536854266065
Kiszerelés: 1 db (Bontható)
Tulajdonságok
Ház anyaga
műanyag
Nyitó érintkezők száma
1
Záró érintkezők száma
1
Névleges üzemi áram Ie AC-15, 230V
15 A
Védettségi fokozat (IP)
IP00
Kapcsolási funkció
csúszó érintkező
Üzemi környezeti hőmérséklet
-25 - +80 °C
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE