Szilárdtestrelé panelre nullfesz kapcs. 1F 24-240V 40A/AC-1 5-24VDC G3NA-240B-UTU DC5-24 OMRON 377388 - E-mile
Szilárdtestrelé panelre nullfesz kapcs. 1F 24-240V 40A/AC-1 5-24VDC G3NA-240B-UTU DC5-24 OMRON
Szilárdtestrelé panelre nullfesz kapcs. 1F 24-240V 40A/AC-1 5-24VDC G3NA-240B-UTU DC5-24 OMRON 377388
Nincs raktáron
Termékkód: G3NA-240B-UTU DC5-24
Gyártó: OMRON
Brand: OMRON
Gyártói típus: G3NA-240B-UTU DC5-24
Gyártói cikkszám: 377388
Vonalkód: 4547648573580
Kiszerelés: 1 db (Nem bontható)
Tulajdonságok
Fázisszám
1
Üzemi feszültség
24 - 240 V
Névleges üzemi áram Ie - AC-1
40 A
Névleges vezérlő-feszültség Us AC 50HZ
100 - 240 V
Névleges vezérlő-feszültség Us DC
5 - 24 V
Működtető feszültség típusa
DC
Névleges vezérlő-feszültség Us AC 60HZ
100 - 240 V
Szilárdtestrelé panelre nullfesz kapcs. 1F 24-240V AC/DC G3NA-240B-UTU DC5-24 BY OMZ OMRON
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE