Termosztát folyadékra 1,5m kapillárcső -20-40°C 10A/AC-1/400V 230V50Hz 1ny 1z IP40 FANTINI COSMI
Központi raktár:
Raktáron
Külső raktár:
Nincs raktáron
Termékkód: EBERC04C2
Gyártó: FANTINI COSMI
Gyártói cikkszám: C04C2
Vonalkód: 8025863027225
Kiszerelés: 1 db (Bontható)
Tulajdonságok
Érzékelő fajtája
kapillárcső
Beállítható bekapcsolási hőmérséklet
-20 - +40 °C
Beállítható kikapcsolási hőmérséklet
-20 - +40 °C
Névleges üzemi áram Ie AC-1, 400V
10 A
Névleges vezérlő-feszültség Us AC 50HZ
230 V
Nyitó érintkezők száma
1
Záró érintkezők száma
1
Készülék kivitel
beépíthető
Védettségi fokozat (IP)
IP40
Max. üzemi hőmérséklet
60 °C
Kapcsolási hőmérsékletkülönbség
2 °C
Elektromos csatlakozási mód
csavaros
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE