Végálláskapcsoló műanyag 1v görgős ütköző 2A/AC15/230V IP40 csúszó érintkező LS TRACON
Végálláskapcsoló műanyag 1v görgős ütköző 2A/AC15/230V IP40 csúszó érintkező LS TRACON LS7311
Nincs raktáron
Termékkód: TRACLS7311
Gyártó: TRACON
Brand: TRACON
Gyártói típus: LS
Gyártói cikkszám: LS7311
Vonalkód: 5997374125321
Kiszerelés: 1 db (Bontható)
Tulajdonságok
Ház anyaga
műanyag
Váltó érintkezők száma
1
Működtetőelem típusa
görgős ütköző
Névleges üzemi áram Ie AC-15, 230V
2 A
Védettségi fokozat (IP)
IP40
Kapcsolási funkció
csúszó érintkező
Névleges üzemi áram Ie DC-13, 230V
0.3 A
Érzékelő magasság
70 mm
Érzékelő szélesség
35 mm
Érzékelő hossz
21 mm
Kommunikációs illesztő típusa
nélkül
Biztonsági kommunikáció fajtája
nélkül
Robbanásvédelmi kategória gázra
Robbanásvédelmi kategória porra
Üzemi környezeti hőmérséklet
-25 - +55 °C
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE