Biztosítóbetét D01 16A gL/gG 400V szürke-színkód D01GG40V16 MERSEN R223023J (0814) - E-mile
Biztosítóbetét D01 16A gL/gG 400V szürke-színkód D01GG40V16 MERSEN
Biztosítóbetét D01 16A gL/gG 400V szürke-színkód D01GG40V16 MERSEN R223023J (0814)
Központi raktár:
Raktáron
Külső raktár:
Nincs raktáron
Termékkód: MSCHH0814
Gyártó: MERSEN
Brand: FERRAZ
Gyártói típus: D01GG40V16
Gyártói cikkszám: R223023J (0814)
Kiszerelés: 10 db (Bontható)
Tulajdonságok
Építési méret
D01
Névleges áram
16 A
Alkalmazási kategória
gL/gG
Névleges feszültség
400 V
Színkód
szürke
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE