Segédérintkező blokk Lexic SP51/58-hoz oldalra 1-z 1-ny 5A/AC15/230V csúszósarus Lexic LEGRAND
Központi raktár:
Raktáron
Külső raktár:
Nincs raktáron
Termékkód: LEGR21692
Gyártó: LEGRAND
Brand: LEGRAND
Gyártói típus: Lexic
Gyártói cikkszám: 021692
Vonalkód: 3245060216924
Kiszerelés: 10 db (Bontható)
Tulajdonságok
Szerelési mód
oldalra
Nyitó érintkezők száma
1
Záró érintkezők száma
1
Váltó érintkezők száma
2
Névleges üzemi áram Ie AC-15, 230V
5 A
Elektromos csatlakozási mód
csúszósarus
Kivitel
rádugható
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE