Biztosítós szakaszolókapcsoló függőleges 185mm síntávra M12 3P NH1 250A QUADRON185 Wöhner 33701 - E-mile
Ingyenes kiszállítás
Biztosítós szakaszolókapcsoló függőleges 185mm síntávra M12 3P NH1 250A QUADRON185 Wöhner
Biztosítós szakaszolókapcsoló függőleges 185mm síntávra M12 3P NH1 250A QUADRON185 Wöhner 33701
Központi raktár:
Raktáron
Külső raktár:
Nincs raktáron
Termékkód: WÖHN33701
Gyártó: Wöhner
Brand: Wöhner
Gyártói típus: QUADRON185
Gyártói cikkszám: 33701
Vonalkód: 4021267337018
Kiszerelés: 1 db (Bontható)
Tulajdonságok
Kivitel
biztosítós szakaszolókapcsoló
Pólusszám
3
Biztosítóbetét építési mérete
NH1
Névleges folytonos áram Iu
250 A
Sínközéptávolság, 185mm
Főáramköri csatlakozási mód
csavaros
Max. névleges üzemi feszültség Ue AC-nál
800 V
NH1 250A függőleges szakaszoló 185mm 1x3P M12 30-120x10 sínre 100x670x189mm QUADRON185
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE