Előlap Xboard+ teli 525mm-sz 305mm-ma porszórt acél BPZ-FP-600/300-BL EATON 108392 - E-mile
Előlap Xboard+ teli 525mm-sz 305mm-ma porszórt acél BPZ-FP-600/300-BL EATON
Előlap Xboard+ teli 525mm-sz 305mm-ma porszórt acél BPZ-FP-600/300-BL EATON 108392
Központi raktár:
Raktáron
Külső raktár:
Nincs raktáron
Termékkód: MOEL108392
Gyártó: EATON
Gyártói típus: BPZ-FP-600/300-BL
Gyártói cikkszám: 108392
Vonalkód: 4015081080267
Szélesség
525 mm
Magasság
305 mm
Szekrény beépítési szélességhez
600 mm
Felület kivitele
porszórt
Anyaga
acél
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE