Hátfal Xboard+ süllyesztett szekrényhez galvanizált acél 718mm-sz 1145mm-ma BPZ-RP-800/12 EATON 111298 - E-mile
Hátfal Xboard+ süllyesztett szekrényhez galvanizált acél 718mm-sz 1145mm-ma BPZ-RP-800/12 EATON
Hátfal Xboard+ süllyesztett szekrényhez galvanizált acél 718mm-sz 1145mm-ma BPZ-RP-800/12 EATON 111298
Nincs raktáron
Termékkód: MOEL111298
Gyártó: EATON
Gyártói típus: BPZ-RP-800/12
Gyártói cikkszám: 111298
Vonalkód: 4015081108596
Kiszerelés: 1 db (Bontható)
Tulajdonságok
Felület kivitele
galvanizált
Anyaga
acél
Szélesség
718 mm
Magasság
1145 mm
Szín
nemesacél
Hátlapként alkalmazható
Szekrény beépítési szélességhez
800 mm
Szekrény beépítési mélység
1 mm
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE