Kalapsín Xboard+ 1088mmx 35mmx 15mm fém nemesacél BPZ-DINR57-1200 EATON 293598 - E-mile
Kalapsín Xboard+ 1088mmx 35mmx 15mm fém nemesacél BPZ-DINR57-1200 EATON
Kalapsín Xboard+ 1088mmx 35mmx 15mm fém nemesacél BPZ-DINR57-1200 EATON 293598
Nincs raktáron
Termékkód: MOEL293598
Gyártó: EATON
Gyártói típus: BPZ-DINR57-1200
Gyártói cikkszám: 293598
Vonalkód: 4015082935986
Kiszerelés: 10 db (Bontható)
Szélesség
1088 mm
Magasság
35 mm
Mélység
15 mm
Szekrény beépítési szélességhez
1200 mm
nemesacél
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE