Kalapsín Xboard+ 290mmx 35mmx 15mm fém nemesacél BPZ-DINR13-400 EATON 293594 - E-mile
Kalapsín Xboard+ 290mmx 35mmx 15mm fém nemesacél BPZ-DINR13-400 EATON
Kalapsín Xboard+ 290mmx 35mmx 15mm fém nemesacél BPZ-DINR13-400 EATON 293594
Központi raktár:
Raktáron
Külső raktár:
Nincs raktáron
Termékkód: MOEL293594
Gyártó: EATON
Gyártói típus: BPZ-DINR13-400
Gyártói cikkszám: 293594
Vonalkód: 4015082935948
Kiszerelés: 1 db (Bontható)
Tulajdonságok
Kivitel
tartósín
Szélesség
290 mm
Magasság
35 mm
Mélység
15 mm
Szekrény beépítési szélességhez
400 mm
Anyaga
fém
Szín
nemesacél
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE