Kalapsín Xboard+ 35mmx 15mmx 688mm fém nemesacél BPZ-DINR35-800 EATON 293596 - E-mile
Kalapsín Xboard+ 35mmx 15mmx 688mm fém nemesacél BPZ-DINR35-800 EATON
Kalapsín Xboard+ 35mmx 15mmx 688mm fém nemesacél BPZ-DINR35-800 EATON 293596
Nincs raktáron
Termékkód: MOEL293596
Gyártó: EATON
Gyártói típus: BPZ-DINR35-800
Gyártói cikkszám: 293596
Vonalkód: 4015082935962
Kiszerelés: 10 db (Bontható)
Szélesség
35 mm
Magasság
15 mm
Mélység
688 mm
Szekrény beépítési szélességhez
800 mm
nemesacél
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE