Süllyesztett ház Xboard+ 3lépcsős 635mmx 1260mmx 187mm fém nemesacél BPZ-WB3S-600/12/1 EATON 111104 - E-mile
Kifutó
Ingyenes kiszállítás
Süllyesztett ház Xboard+ 3lépcsős 635mmx 1260mmx 187mm fém nemesacél BPZ-WB3S-600/12/1 EATON
Süllyesztett ház Xboard+ 3lépcsős 635mmx 1260mmx 187mm fém nemesacél BPZ-WB3S-600/12/1 EATON 111104
Központi raktár:
Nem kapható
Külső raktár:
Nem kapható
Termékkód: MOEL111104
Gyártó: EATON
Gyártói típus: BPZ-WB3S-600/12/1
Gyártói cikkszám: 111104
Vonalkód: 4015081106653
Szélesség
635 mm
Magasság
1260 mm
Mélység
187 mm
Szekrény beépítési szélességhez
600 mm
Szerelési beépítési magassághoz
1260 mm
Szekrény beépítési mélység
180 mm
Anyaga
fém
Szín
nemesacél
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE