Beépítőkészlet LSI1250/1600A kompakt megszakítóhoz függőleges 600mmx 600mmx 200mm Quadro Hager UC360H - E-mile
Ingyenes kiszállítás
Beépítőkészlet LSI1250/1600A kompakt megszakítóhoz függőleges 600mmx 600mmx 200mm Quadro Hager
Beépítőkészlet LSI1250/1600A kompakt megszakítóhoz függőleges 600mmx 600mmx 200mm Quadro Hager UC360H
Nincs raktáron
Termékkód: HAGEUC360H
Gyártó: Hager
Brand: Hager
Gyártói típus: Quadro
Gyártói cikkszám: UC360H
Vonalkód: 3250616133419
Kiszerelés: 1 db (Bontható)
Tulajdonságok
Kivitel
szerelőkészlet
Szélesség
600 mm
Magasság
600 mm
Mélység
200 mm
Szekrény beépítési szélességhez
600 mm
Anyaga
fém
RAL-szám
9010
Hasonló termékek más gyártótól
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE