Lábazat oldalem-pár acél szürke 100mm-ma 45mm-sz 365mm-mé XVTL-SO100/EF/S-4 EATON 114616 - E-mile
Lábazat oldalem-pár acél szürke 100mm-ma 45mm-sz 365mm-mé XVTL-SO100/EF/S-4 EATON
Lábazat oldalem-pár acél szürke 100mm-ma 45mm-sz 365mm-mé XVTL-SO100/EF/S-4 EATON 114616
Nincs raktáron
Termékkód: MOEL114616
Gyártó: EATON
Gyártói típus: XVTL-SO100/EF/S-4
Gyártói cikkszám: 114616
Vonalkód: 4015081140169
Kiszerelés: 1 db (Bontható)
Tulajdonságok
Kivitel
lábazat oldalkészlet
Anyaga
acél
Szín
szürke
Magasság
100 mm
Szélesség
45 mm
Mélység
365 mm
Szekrény beépítési mélység
400 mm
Max. terhelhetőség
250 kg
Kábelrendezésre alkalmas
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE