Gyűjtősíntartó Xboard+ BPZ-BBS-4/250 EATON 289868 - E-mile
Gyűjtősíntartó Xboard+  BPZ-BBS-4/250 EATON
Gyűjtősíntartó Xboard+ BPZ-BBS-4/250 EATON 289868
Nincs raktáron
Termékkód: MOEL289868
Gyártó: EATON
Gyártói típus: BPZ-BBS-4/250
Gyártói cikkszám: 289868
Vonalkód: 4015082898687
Kiszerelés: 1 db (Bontható)
Tulajdonságok
Pólusszám
4
Max. névleges áram
250 A
Magasság
40 mm
Szélesség
50 mm
Mélység
150 mm
Sínmagasság
5 mm
Sínvastagság
20 mm
Síntávolság
20 mm
Névleges rövididejű határáram (Icw)
15 kA
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE