Kontaktor (mágnesk) 18.5kW/400VAC-3 3-Z 230VAC csavaros 60A/AC-1/400V DILM40 EATON 277766 - E-mile
Ingyenes kiszállítás
Kontaktor (mágnesk) 18.5kW/400VAC-3 3-Z 230VAC csavaros 60A/AC-1/400V DILM40 EATON
Kontaktor (mágnesk) 18.5kW/400VAC-3 3-Z 230VAC csavaros 60A/AC-1/400V DILM40 EATON 277766
Központi raktár:
Raktáron
Külső raktár:
Nincs raktáron
Termékkód: MOEL277766
Gyártó: EATON
Gyártói típus: DILM40
Gyártói cikkszám: 277766
Vonalkód: 4015082777661
Kiszerelés: 1 db (Bontható)
Tulajdonságok
Névleges üzemi teljesítmény AC-3, 400V
18.5 kW
Záró főérintkezők száma
3
Névleges vezérlő-feszültség Us AC 50HZ
230 V
Főáramköri csatlakozási mód
csavaros
Névleges üzemi áram Ie AC-1, 400V
60 A
Működtető feszültség típusa
AC
Névleges üzemi áram Ie AC-3, 400V
40 A
Névleges üzemi áram Ie AC-4, 400V
18 A
Névleges üzemi teljesítmény AC-4, 400V
9 kW
Névleges üzemi teljesítmény NEMA
22 kW
Névleges vezérlő-feszültség Us AC 60HZ
240 V
Hasonló termékek más gyártótól
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE