Kontaktor (mágnesk) 3kW/400VAC-3 3-Z 24VAC 1-z csavaros 22A/AC-1/400V DILM7-10 EATON 276537 - E-mile
Kontaktor (mágnesk) 3kW/400VAC-3 3-Z 24VAC 1-z csavaros 22A/AC-1/400V DILM7-10 EATON
Kontaktor (mágnesk) 3kW/400VAC-3 3-Z 24VAC 1-z csavaros 22A/AC-1/400V DILM7-10 EATON 276537
Nincs raktáron
Termékkód: MOEL276537
Gyártó: EATON
Gyártói típus: DILM7-10
Gyártói cikkszám: 276537
Vonalkód: 4015082765378
Kiszerelés: 1 db (Bontható)
Tulajdonságok
Névleges üzemi teljesítmény AC-3, 400V
3 kW
Záró főérintkezők száma
3
Névleges vezérlő-feszültség Us AC 50HZ
24 V
Záró segédérintkezők száma
1
Főáramköri csatlakozási mód
csavaros
Névleges üzemi áram Ie AC-1, 400V
22 A
Működtető feszültség típusa
AC
Névleges üzemi áram Ie AC-3, 400V
7 A
Névleges üzemi áram Ie AC-4, 400V
5 A
Névleges üzemi teljesítmény AC-4, 400V
2.2 kW
Névleges üzemi teljesítmény NEMA
2.2 kW
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE