Kontaktor (mágnesk) 4kW/400VAC-3 3-Z 230VAC 1-z csavaros 22A/AC-1/400V DILM9-10 EATON 276690 - E-mile
Kontaktor (mágnesk) 4kW/400VAC-3 3-Z 230VAC 1-z csavaros 22A/AC-1/400V DILM9-10 EATON
Kontaktor (mágnesk) 4kW/400VAC-3 3-Z 230VAC 1-z csavaros 22A/AC-1/400V DILM9-10 EATON 276690
Központi raktár:
Raktáron
Külső raktár:
Nincs raktáron
Termékkód: MOEL276690
Gyártó: EATON
Gyártói típus: DILM9-10
Gyártói cikkszám: 276690
Vonalkód: 4015082766900
Kiszerelés: 1 db (Bontható)
Tulajdonságok
Névleges üzemi teljesítmény AC-3, 400V
4 kW
Záró főérintkezők száma
3
Névleges vezérlő-feszültség Us AC 50HZ
230 V
Záró segédérintkezők száma
1
Főáramköri csatlakozási mód
csavaros
Névleges üzemi áram Ie AC-1, 400V
22 A
Működtető feszültség típusa
AC
Névleges üzemi áram Ie AC-3, 400V
9 A
Névleges üzemi áram Ie AC-4, 400V
6 A
Névleges üzemi teljesítmény AC-4, 400V
2.5 kW
Névleges üzemi teljesítmény NEMA
3.7 kW
Névleges vezérlő-feszültség Us AC 60HZ
240 V
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE