Szakaszoló főkapcsoló 25A 3P 7.5kW/400VAC-3 ráépíthető tokozott fekete P1-25/I2/SVB-SW/HI11 EATON 207295 - E-mile
Szakaszoló főkapcsoló 25A 3P 7.5kW/400VAC-3 ráépíthető tokozott fekete P1-25/I2/SVB-SW/HI11 EATON
Szakaszoló főkapcsoló 25A 3P 7.5kW/400VAC-3 ráépíthető tokozott fekete P1-25/I2/SVB-SW/HI11 EATON 207295
Központi raktár:
Raktáron
Külső raktár:
Nincs raktáron
Termékkód: MOEL207295
Gyártó: EATON
Gyártói típus: P1-25/I2/SVB-SW/HI11
Gyártói cikkszám: 207295
Vonalkód: 4015082072957
Kiszerelés: 1 db (Bontható)
Tulajdonságok
Névleges folytonos áram Iu
25 A
Névleges üzemi feszültség
690 V
Pólusszám
3
Névleges üzemi teljesítmény AC-3, 400V
7.5 kW
Alaplapi felerősítésre alkalmas
Készülék kialakítás
tokozott
Müködtetőelem színe
fekete
Működtetőelem típusa
ajtókupplungos forgatóhajtás
Reteszelhető
Nyitó segédérintkezők száma
1
Záró segédérintkezők száma
1
Főkapcsoló
Kapcsolók száma
Biztonsági/karbantartási kapcsoló kivitel
Névleges üzemi teljesítmény AC-23, 400V
13 kW
Max. névleges üzemi feszültség Ue AC-nál
690 V
Névleges folytonos áram AC-23, 400V
25 A
Névleges folytonos áram AC-21, 400V
25 A
Névleges feltételes zárlati áram Iq
80 kA
Névleges rövid idejű határáram Icw
0.64 kA
Kapcsolási teljesítmény 400V-nál
13 kW
Főáramköri csatlakozási mód
csavaros
Előlapi védettségi fokozat
IP65
Hasonló termékek más gyártótól
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE