Szakaszoló főkapcsoló 100A 690V 4P 37kW/400VAC-3 tokozott fekete zárható P3-100/I5/SVB-SW/N EATON 207376 - E-mile
Ingyenes kiszállítás
Szakaszoló főkapcsoló 100A 690V 4P 37kW/400VAC-3 tokozott fekete zárható P3-100/I5/SVB-SW/N EATON
Szakaszoló főkapcsoló 100A 690V 4P 37kW/400VAC-3 tokozott fekete zárható P3-100/I5/SVB-SW/N EATON 207376
Nincs raktáron
Termékkód: MOEL207376
Gyártó: EATON
Gyártói típus: P3-100/I5/SVB-SW/N
Gyártói cikkszám: 207376
Vonalkód: 4015082073763
Kiszerelés: 1 db (Bontható)
Tulajdonságok
Névleges folytonos áram Iu
100 A
Névleges üzemi feszültség
690 V
Pólusszám
4
Névleges üzemi teljesítmény AC-3, 400V
37 kW
Készülék kialakítás
tokozott
Müködtetőelem színe
fekete
Működtetőelem típusa
ajtókupplungos forgatóhajtás
Reteszelhető
Főkapcsoló
Kapcsolók száma
1
Biztonsági/karbantartási kapcsoló kivitel
Névleges üzemi teljesítmény AC-23, 400V
55 kW
Max. névleges üzemi feszültség Ue AC-nál
690 V
Névleges folytonos áram AC-23, 400V
100 A
Névleges folytonos áram AC-21, 400V
100 A
Névleges feltételes zárlati áram Iq
4 kA
Névleges rövid idejű határáram Icw
2 kA
Kapcsolási teljesítmény 400V-nál
55 kW
Főáramköri csatlakozási mód
csavaros
Előlapi védettségi fokozat
IP65
Védettség (NEMA)
12
P3-100/I5/SVB-SW/N Főkapcsoló 3p 100A tokozott +N 207376
Hasonló termékek más gyártótól
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE