Szakaszoló fő- és vészkapcsoló 32A 3P 9kW/400VAC-3 ráépíthető tokozott ML0-032-3V-8900N MERZ MZ59461 - E-mile
Szakaszoló fő- és vészkapcsoló 32A 3P 9kW/400VAC-3 ráépíthető tokozott ML0-032-3V-8900N MERZ
Szakaszoló fő- és vészkapcsoló 32A 3P 9kW/400VAC-3 ráépíthető tokozott ML0-032-3V-8900N MERZ MZ59461
Központi raktár:
Raktáron
Külső raktár:
Nincs raktáron
Termékkód: MERZMZ59461
Gyártó: MERZ
Brand: MERZ
Gyártói típus: ML0-032-3V-8900N
Gyártói cikkszám: MZ59461
Vonalkód: 4065254408596
Kiszerelés: 1 db (Bontható)
Tulajdonságok
Névleges folytonos áram Iu
32 A
Pólusszám
3
Max. névleges üzemi feszültség Ue AC-nál
690 V
Alaplapi felerősítésre alkalmas
Készülék kialakítás
tokozott
Müködtetőelem színe
piros
Működtetőelem típusa
rövid forgatókaros
Reteszelhető
Főkapcsoló
Vész-KI kapcsoló
Névleges üzemi teljesítmény AC-23, 400V
9 kW
Névleges üzemi teljesítmény AC-3, 400V
9 kW
Főáramköri csatlakozási mód
csavaros
Előlapi védettségi fokozat
IP65
9 kW
Hasonló termékek más gyártótól
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE