Érintkezőblokk vezérlőkészülékhez előlapra rádugható/beépíthető 1-z 6A/AC15/230V M22-CK10 EATON
Nincs raktáron
Termékkód: MOEL216384
Gyártó: EATON
Gyártói típus: M22-CK10
Gyártói cikkszám: 216384
Vonalkód: 4015082163846
Kiszerelés: 20 db (Bontható)
Tulajdonságok
Záró érintkezők száma
1
Kivitel
rádugható/beépíthető
Névleges üzemi áram Ie AC-15, 230V
6 A
Szerelési mód
előlapra
Elektromos csatlakozási mód
rugószorításos
Foglalat
nélkül
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE