Jelzőlámpa modul LED 10.8-26.4V/AC 10.8-26.4V/DC piros-fényű előlapra csavaros Osmoz L22 LEGRAND
Nincs raktáron
Termékkód: LEGR22911
Gyártó: LEGRAND
Brand: LEGRAND
Gyártói típus: Osmoz
Gyártói cikkszám: 022911
Vonalkód: 3245060229115
Kiszerelés: 5 db (Bontható)
Tulajdonságok
Lámpa fajtája
LED
Lámpa fajtája
LED
Névleges feszültség Ue AC 50Hz
10.8 - 26.4 V
Névleges feszültség Ue DC
10.8 - 26.4 V
Lámpa színe
piros
Foglalat
nélkül
Rögzítési mód
előlapra
Segédáramkör csatlakozási módja
csavaros
Beépített fényforrással
Működtető feszültség típusa
AC/DC
Névleges feszültség Ue AC 60Hz
10.8 - 26.4 V
Beépített diódával
Beépített előtét-ellenállással
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE