Jelzőlámpamodul LED 230V/AC zöld-fényű előlapra csavaros M22-LED230-G EATON 216565 - E-mile
Jelzőlámpamodul LED 230V/AC zöld-fényű előlapra csavaros M22-LED230-G EATON
Jelzőlámpamodul LED 230V/AC zöld-fényű előlapra csavaros M22-LED230-G EATON 216565
Központi raktár:
Raktáron
Külső raktár:
Nincs raktáron
Termékkód: MOEL216565
Gyártó: EATON
Gyártói típus: M22-LED230-G
Gyártói cikkszám: 216565
Vonalkód: 4015082165659
Kiszerelés: 20 db (Bontható)
Tulajdonságok
Fényforrás
LED
Fényforrás
LED
Névleges feszültség Ue AC 50Hz
230 V
Lámpa színe
zöld
Foglalat
nélkül
Rögzítési mód
előlapra
Segédáramkör csatlakozási módja
csavaros
Működtető feszültség típusa
AC
Fényforrással
Névleges feszültség Ue AC 60Hz
230 V
Beépített diódával
Hasonló termékek más gyártótól
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE