Kapocsblokk Xboard+ 1P 160A 12-kapocs/pólus 2.5-50mm2/érvéghüvely BPZ-KB-11/160 EATON 102716 - E-mile
Ingyenes kiszállítás
Kapocsblokk Xboard+ 1P 160A 12-kapocs/pólus 2.5-50mm2/érvéghüvely BPZ-KB-11/160 EATON
Kapocsblokk Xboard+ 1P 160A 12-kapocs/pólus 2.5-50mm2/érvéghüvely BPZ-KB-11/160 EATON 102716
Nincs raktáron
Termékkód: MOEL102716
Gyártó: EATON
Gyártói típus: BPZ-KB-11/160
Gyártói cikkszám: 102716
Vonalkód: 4015081025763
Kiszerelés: 1 db (Bontható)
Tulajdonságok
Pólusszám
1
Max. névleges áram
160 A
Kapocspozíciók száma pólusonként
12
Hajlékony (sokerű sodrott) vezeték keresztmetszet érvéghüvellyel
2.5 - 50 mm2
Névleges tömör vezeték keresztmetszet (egy-/többerű)
2.5 - 50 mm2
Magasság
86 mm
Szélesség
160.4 mm
Mélység
50.2 mm
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE