Kompakt megszakító berendezés/kábelvédő 3P fix 1000A 500-1000A-hő 50kA 690V NZMN4-AE1000 EATON 265760 - E-mile
Ajánlati termék
Ingyenes kiszállítás
Kompakt megszakító berendezés/kábelvédő 3P fix 1000A 500-1000A-hő 50kA 690V NZMN4-AE1000 EATON
Kompakt megszakító berendezés/kábelvédő 3P fix 1000A 500-1000A-hő 50kA 690V NZMN4-AE1000 EATON 265760
Nincs raktáron
Termékkód: MOEL265760
Gyártó: EATON
Gyártói típus: NZMN4-AE1000
Gyártói cikkszám: 265760
Vonalkód: 4015082657604
Kiszerelés: 1 db (Bontható)
Tulajdonságok
Pólusszám
3
Készülék kialakítás
fix
Névleges folytonos áram Iu
1000 A
Túlterhelésvédelem beállítástartománya
500 - 1000 A
Névleges zárlati határ-megszakítóképesség Icu 400V, 50Hz
50 kA
Nem késleltetett zárlati kioldó beállítási tartománya
2000 - 12000 A
Névleges feszültség
690 V
Főáramköri csatlakozási mód
csavaros
Főáramkör csatlakozó pozíciója
mellső
Működtetőelem típusa
billenőkaros
Motoros hajtás választható
Védettségi fokozat (IP)
IP20
Komplett készülék védelmi egységgel
Hasonló termékek más gyártótól
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE