Kompakt megszakító berendezés/kábelvédő elektronikus 3P fix 630A 315-630A-hő NZMN3-AE630 EATON 259115 - E-mile
Ingyenes kiszállítás
Kompakt megszakító berendezés/kábelvédő elektronikus 3P fix 630A 315-630A-hő NZMN3-AE630 EATON
Kompakt megszakító berendezés/kábelvédő elektronikus 3P fix 630A 315-630A-hő NZMN3-AE630 EATON 259115
Nincs raktáron
Termékkód: MOEL259115
Gyártó: EATON
Gyártói típus: NZMN3-AE630
Gyártói cikkszám: 259115
Vonalkód: 4015082591151
Kiszerelés: 1 db (Bontható)
Tulajdonságok
Pólusszám
3
Készülék kialakítás
fix
Névleges folytonos áram Iu
630 A
Túlterhelésvédelem beállítástartománya
315 - 630 A
Névleges zárlati határ-megszakítóképesség Icu 400V, 50Hz
55 kA
Nem késleltetett zárlati kioldó beállítási tartománya
1260 - 5040 A
Névleges feszültség
690 V
Főáramköri csatlakozási mód
csavaros
Főáramkör csatlakozó pozíciója
mellső
Működtetőelem típusa
billenőkaros
Motoros hajtás választható
Védettségi fokozat (IP)
IP20
Komplett készülék védelmi egységgel
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE