Kompakt megszakító szelektív elektronikus 3P fix 100A 50-100A-hő 50kA 100-1000A NZMN2-VE100 EATON 259122 - E-mile
Ingyenes kiszállítás
Kompakt megszakító szelektív elektronikus 3P fix 100A 50-100A-hő 50kA 100-1000A NZMN2-VE100 EATON
Kompakt megszakító szelektív elektronikus 3P fix 100A 50-100A-hő 50kA 100-1000A NZMN2-VE100 EATON 259122
Nincs raktáron
Termékkód: MOEL259122
Gyártó: EATON
Gyártói típus: NZMN2-VE100
Gyártói cikkszám: 259122
Vonalkód: 4015082591229
Kiszerelés: 1 db (Bontható)
Tulajdonságok
Pólusszám
3
Készülék kialakítás
fix
Névleges folytonos áram Iu
100 A
Túlterhelésvédelem beállítástartománya
50 - 100 A
Névleges zárlati határ-megszakítóképesség Icu 400V, 50Hz
50 kA
Nem késleltetett zárlati kioldó beállítási tartománya
1200 A
Rövid idejű késleltetésű zárlati kioldó beállítási tartománya
100 - 1000 A
Névleges feszültség
690 V
Főáramköri csatlakozási mód
csavaros
Kalapsínre szerelés választható
Főáramkör csatlakozó pozíciója
mellső
Működtetőelem típusa
billenőkaros
Motoros hajtás választható
Védettségi fokozat (IP)
IP20
Komplett készülék védelmi egységgel
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE