Segédérintkező blokk kompakt megszakítóhoz beépíthető 2-z 4A/AC15/230V csavaros NZM1-XHIVR EATON
Nincs raktáron
Termékkód: MOEL292195
Gyártó: EATON
Gyártói típus: NZM1-XHIVR
Gyártói cikkszám: 292195
Vonalkód: 4015082921958
Kiszerelés: 1 db (Bontható)
Tulajdonságok
Záró érintkezők száma
2
Kivitel
beépíthető
Névleges üzemi áram Ie AC-15, 230V
4 A
Elektromos csatlakozási mód
csavaros
Foglalat
nélkül
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE