Mozgásérzékelő HS60/70/700/800 és HSM700 riasztóközpontokhoz PIR Somogyi Elektronic HS64 - E-mile
Kifutó
Outlet
Mozgásérzékelő HS60/70/700/800 és HSM700 riasztóközpontokhoz PIR Somogyi Elektronic
Mozgásérzékelő HS60/70/700/800 és HSM700 riasztóközpontokhoz PIR Somogyi Elektronic HS64
Központi raktár:
Raktáron
Külső raktár:
Nem kapható
Termékkód: SOMOHS64
Gyártói típus: H S64
Gyártói cikkszám: HS64
Kiszerelés: 1 db (Bontható)
Tulajdonságok
Jelzési mód
PIR
Magasság
141 mm
Szerelési mód
falonkívüli
Szélesség
81 mm
Mélység
50 mm
Hatótávolság: 12m
Mérete: 81x141x50 mm
15 méter hosszú vezetékkel szállítjuk.
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE