Mozgásérzékelő álmennyezetbe mini 360° PIR 10m-érzékelésátmérő 1000W 48V PD9-1C-12-48V-FC B.E.G. 92985 - E-mile
Mozgásérzékelő álmennyezetbe mini 360° PIR 10m-érzékelésátmérő 1000W 48V PD9-1C-12-48V-FC B.E.G.
Mozgásérzékelő álmennyezetbe mini 360° PIR 10m-érzékelésátmérő 1000W 48V PD9-1C-12-48V-FC B.E.G. 92985
Nincs raktáron
Termékkód: BEGG92985
Gyártó: B.E.G.
Brand: LUXOMAT
Gyártói típus: PD9-1C-12-48V-FC
Gyártói cikkszám: 92985
Vonalkód: 4007529929856
Kiszerelés: 1 db (Bontható)
Tulajdonságok
Kivitel
mozgásérzékelő
Érzékelési szög vízszintesen
360 °
Érzékelő fajtája
PIR
Érzékelőmező átmérő padlón
10 m
Max. kapcsolási teljesítmény
1000 W
Névleges feszültség
48 V
Szín
fehér
Szerelési mód
süllyesztett
Védettségi fokozat (IP)
IP20
Optimális szerelési magasság
2.5 m
Távműködtetés
Megszólalási megvilágítás beállítható
Anyaga
műanyag
Halogénmentes
Felületkezelés
kezeletlen
Felület kivitele
fényes
RAL-szám (hasonló)
9010
Feszültség fajta
AC/DC
Min. bekapcsolási idő
30 s
Max. bekapcsolási ciklusidő
30 min
Megszólalási megvilágítás
10 - 2000 lx
Hőmérséklet
-25 - +50 °C
Bekapcsolási késleltetés
165 s
Frekvencia
50 - 60 Hz
Kapcsolózónák száma
1
Hasonló termékek más gyártótól
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE