MODUUQRAM

Álmennyezeti illesztőkeret LED panelhez 603mmx 603mmx 45mm UQRAM60 MODUS

Bruttó ár / db
10 939 Ft
MODUQVESTRAMA600

Álmennyezeti illesztőkeret Q/UQ/US-hoz szögletes QVESTRAMA600 MODUS

Bruttó ár / db
8 019 Ft
OSRA4058075052420

Beépítőkeret LED panelhez kerek süllyesztett 1x 12W DL Slim DN155 LEDVANCE

Bruttó ár / db
1 956 Ft
OSRA4058075052666

Beépítőkeret LED panelhez négyzetes süllyesztett 1x 12W DL Slim SQ155 LEDVANCE

Bruttó ár / db
1 956 Ft
OSRA4058075079151
OSRA4058075079397
OSRA4058075079175
OSRA4058075079410
OSRA4058075079199
OSRA4058075079434
MODUUQRAMC600

Beépítőkeret UQ LED panelhez acél fehér MODUS

Bruttó ár / db
13 491 Ft
THOR96630224