Szintezhető padlókazetta tubushoz kerek 94mm-ma 6-modul nemesacél RKFRN2UZD3R4VS25 OBO-BETTERMANN 7409444 - E-mile
Ingyenes kiszállítás
Szintezhető padlókazetta tubushoz kerek 94mm-ma 6-modul nemesacél RKFRN2UZD3R4VS25 OBO-BETTERMANN
Szintezhető padlókazetta tubushoz kerek 94mm-ma 6-modul nemesacél RKFRN2UZD3R4VS25 OBO-BETTERMANN 7409444
Nincs raktáron
Termékkód: OBOB7409444
Gyártó: OBO-BETTERMANN
Gyártói típus: RKFRN2UZD3R4VS25
Gyártói cikkszám: 7409444
Vonalkód: 4012195869580
Kiszerelés: 1 db (Nem bontható)
Tulajdonságok
Kivitel
kerek
Kazetta magasság
94 mm
Beépíthető készülékek száma
6
Anyaga
nemesacél
Kábelkivezetés száma
1
Min. beépítési mélység
104 mm
Padlóburkolat vastagsága
25 mm