Kötegelő 375mm x 7.6mm fekete műanyag külsőfogas BHT375-PA66HS-BK (250) Hellermann Tyton 150-37595 - E-mile
Kötegelő 375mm x 7.6mm fekete műanyag külsőfogas BHT375-PA66HS-BK (250) Hellermann Tyton
Kötegelő 375mm x 7.6mm fekete műanyag külsőfogas BHT375-PA66HS-BK (250) Hellermann Tyton 150-37595
Bruttó listaár
/ cs
Nincs raktáron
Termékkód: HELT150-37595
Gyártói típus: BHT375-PA66HS-BK
Gyártói cikkszám: 150-37595
Vonalkód: 4031026120591
Kiszerelés: 250 cs (Nem bontható)
Tulajdonságok
Szalaghossz
375 mm
Szalagszélesség
7.6 mm
Szín
fekete
Anyaga
műanyag
Kivitel
külsőfogas
Max. kötegátmérő
100 mm
Szalagzár
műanyag nyelv/orr
Szalagvastagság
1.5 mm
Minimális tartóerő
700 N
Anyagminőség
poliamid (PA)
Felületkezelés
kezeletlen
Szigetelés éghetőségi osztálya UL94 szerint
V2
Felirati sáv
nélkül
Üzemi hőmérséklet
-40 - +105 °C
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE