Csőbilincs nyitható 13mm-csőátmérőhöz műanyag fekete PACC13-PA66-BK (10) Hellermann Tyton 166-25700 - E-mile
Csőbilincs nyitható 13mm-csőátmérőhöz műanyag fekete PACC13-PA66-BK (10) Hellermann Tyton
Csőbilincs nyitható 13mm-csőátmérőhöz műanyag fekete PACC13-PA66-BK (10) Hellermann Tyton 166-25700
Nincs raktáron
Termékkód: HELT166-25700
Gyártói típus: PACC13-PA66-BK
Gyártói cikkszám: 166-25700
Vonalkód: 4031026305783
Kiszerelés: 10 db (Nem bontható)
Tulajdonságok
Cső átmérőhöz
13 mm
Anyaga
műanyag
Szín
fekete
Anyagminőség
poliamid (PA)
Rögzítési mód
csavarlyuk
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE