Kötegelő hőálló 200mm x 4.6mm fekete műanyag belsőfogas T50ROS-PA66HS-BK Hellermann Tyton 118-05040 - E-mile
Kötegelő hőálló 200mm x 4.6mm fekete műanyag belsőfogas T50ROS-PA66HS-BK Hellermann Tyton
Kötegelő hőálló 200mm x 4.6mm fekete műanyag belsőfogas T50ROS-PA66HS-BK Hellermann Tyton 118-05040
Nincs raktáron
Termékkód: HELT118-05040
Gyártói típus: T50ROS-PA66HS-BK
Gyártói cikkszám: 118-05040
Vonalkód: 5022660325311
Kiszerelés: 500 db (Nem bontható)
Tulajdonságok
Szalaghossz
200 mm
Szalagszélesség
4.6 mm
Szín
fekete
Anyaga
műanyag
Kivitel
belsőfogas
Max. kötegátmérő
50 mm
Szalagzár
műanyag nyelv/orr
Szalagvastagság
1.3 mm
Minimális tartóerő
225 N
Üzemi hőmérséklet
-40 - +105 °C
Anyagminőség
lángterjedésgátló poliamid
Halogénmentes
Felirati sáv
nélkül
UL-bizonylat
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 2700K LED Classic LEDVANCE
LED lámpa filament körte A filament 6.5W (60W) E27 806lm 220-240V AC 4000K LED Classic LEDVANCE